O nás

Společnost Veget s.r.o. se zabývá účetními a ekonomickými službami. Vznikla v roce 1999. Za dobu své působnosti získal pracovní tým společnosti řadu zkušeností ve všech oblastech podnikání, od běžných s.r.o. přes příspěvkové a neziskové organizace až po akciové společnosti. Ve svých řadách též máme mnoho klientů se zahraniční účastí, jsme tedy připraveni komunikovat a poskytovat potřebné výstupy v cizím jazyce.

Pro své klienty zajišťujeme veškeré služby z oblasti účetnictví a ekonomiky. V současné době není v našem týmu daňový poradce, ale díky dobře fungující externí spolupráci jsme schopni klientům poskytnout i tyto služby.

Preferujeme individuální přístup, protože jsme přesvědčeni, že z našich služeb můžete mít větší užitek než pouhé splnění zákonných požadavků – výstupy z účetnictví poskytujeme podle Vašich konkrétních požadavků, způsob spolupráce domlouváme podle Vašich aktuálních potřeb, jsme připraveni Vám pomoci zorientovat se ve složitém světě účetní problematiky tak, aby Vám nabyté informace byly skutečnou pomocí.

Samozřejmostí je i pojištění profesní zodpovědnosti. Můžeme nabídnout výběr SW – POHODA, KELWIN. Dále máme zajištěn prvotřídní SW Codexis, který zajišťuje tu nejrychlejší aktualizaci všech zákonů, které pro svou činnost potřebujeme.